Opinie

Paulina Holtz

aktorka, instruktor kettlebell 

Dla mnie współpraca z dietetykiem musi być: konkretna, oparta na zaufaniu i efektywna. A kiedy okazuje się, że Twój dietetyk na dodatek staje się Twoim mentorem i zamęczany pytaniami – odpowiada to to musi być Damian Parol! Dziękuję za efekty, wsparcie, mądrze i wygodnie rozpisany plan żywieniowy i wiedzę opartą na dowodach a nie domysłach.

  • Facebook
  • Instagram

Szymon Godziek

zawodnik MTB freeride

W swojej karierze sportowej miałem okazje wspołpracować z wieloma dietetykami jednak to z Damianem opracowałem i osiągnąłem najlepsze rezultaty. Bardzo cenie w Damianie to, że każde swoje zalecenie jest w stanie poprzeć naukowymi badaniami. Poza tym to spoko gość i ma śmiesznego Dzika tzn. jamnika 🙂

  • Facebook
  • Instagram

Marta Gusztab

zawodniczka Muaythai, weganka

Ogólnie mam taki charakter, że nie oglądam się w życiu na autorytety. Nie mam żadnego idola, swoje poglądy kreuję na podstawie wiedzy i doświadczenia. Jednak nikt nie jest wszechwiedzący. Są dziedziny, w których potrzebuję wsparcia innych osób. Tak właśnie było w kwestii żywienia. Podjęłam współpracę z dietetykiem – Damianem Parolem. Szukałam kogoś, kto opiera się głównie na nauce, a nie kieruje się popularnymi trendami. Potrzebna mi była osoba, która nie boi się mówić rzeczy wbrew aktualnej „modzie”, jeśli jest przekonana o swojej słuszności. Na szczęście nawiązałam współpracę z Damianem, który potrafił sprostać moim oczekiwaniom. Zbilansował moją dietę i dał wiele praktycznych porad. Mogłam na niego liczyć w nagłej potrzebie.

  • Facebook
  • Instagram

Asia Jaworska

trenerka personalna, zawodniczka kettlebell, weganka

Po pięciu latach wegetarianizmu zdecydowałam się przejść na weganizm, a ponieważ intensywnie trenuję, nie wyobrażałam sobie pomocy od nikogo innego jak od Damiana. Ze względu na wykonywany zawód, wiem jak istotne jest rzetelne podejście do podopiecznego. Nie posiadany tytuł dietetyka, a sposób myślenia i ciągłe poszerzanie wiedzy gwarantują osiągnięcie twojego celu przy zachowaniu/poprawie stanu zdrowia. Damian ma moje pełne zaufanie.

  • Facebook
  • Instagram

Chcesz skorzystać z moich usług?

Kliknij po więcej szczegółów