Kontakt

Preferowaną formą kontaktu jest adres damianparol.com@gmail.com Istnieje możliwość napisania na Messengera na moim FanPage, ale niewygodnie się z niego korzysta i dlatego często nie odpisuję tam na wiadomości. Nie polecam też pisać na moim prywatnym koncie Facebookowym ponieważ, poza powyższym, większość wiadomości wpada do zakładki Inne.

Współpraca

Konsultacje indywidualne. Obecnie nie prowadzę konsultacji on-line – wynika to z kilku przyczyn m.in. niejasną sytuacja prawno-skarbową takich usług. Dlatego jedynie w bardzo wyjątkowych sytuacjach prowadzę nieodpłatnie konsultacje on-line. Komercyjnie prowadzę jedynie konsultacje stacjonarnie w Józefowie pod Warszawą. Kliknij w link po więcej szczegółów. 

Produkty. Jestem bardzo sceptyczny wobec większości produktów i usług na rynku health&fitness. Jeśli jednak Twój produkt rzeczywiście jest wartościowy – napisz, być może uda nam się nawiązać jakąś formę współpracy.

Szkolenia i wykłady. Posiadam spore doświadczenie i przygotowanie merytoryczne w prowadzeniu wykładów i szkoleń. Szczególnie na temat diety roślinnej, dietetyki sportowej, suplementacji, ale również kwestiach treningu, ogólnozdrowotnych i dietetycznych. W przeszłości prowadziłem m.in. zajęcia dla studentów WUM i warszawskiej AWF, reprezentantów Kadry Narodowej oraz sportowców amatorów.

Sportowcy wyczynowi. Chętnie nawiążę współpracę z wyczynowymi sportowcami, chcącymi poprawić swoje wyniki poprzez usystematyzowanie sposoby żywienie i wdrożenie suplementacji.

Jeśli masz propozycje z tym związane, z którymś powyższych lub inną propozycje daj znać.